Kullanıcı Görüşleri

Melike Berber

Merhaba Sayfixx. Çok güzel bir temizlik ürünü. Buzdolabımın içi ve kapağında, mutfağımın pencere kenarları ve yağ buharı olan camlarda kullandım. Gerçekten büyük kolaylık sağladınız. Artık temizlik beni bıktırmayacak. Bence herkes evine alsın. Evde heryere lazım.

Melahat Arıcı

Sayfixx Leke çıkaran ürün diye tanıtımında gördüm ve sipariş verdim. Fırınımın düğmeleri ve kapağındaki lekeler için kullandım. Kolayca çözdü hepsini. Ovalamak ve çizmekten korkuyordum bu ürün çok faydalı oldu. Kesinlikle tavsiye ederim.

Ahmet Çelik

Arabamin iç temizliğinde titiz birisiyim. Facebook tanıtımından gördügüm ürünü sapariş ederek arabamda taşımaya başlamıştım. Çocuğumun döktüğü meyve suyu lekesini, üst tavanda sürekli gözüme çarpan kirli detayları anında çıkardı. Hanım da görünce bir tane de eve sipariş verdik. Bakalım evde nasıl etkili olacak..

Serhan Güven

Tavsiye üzerine bilgim oldu. Aracımın tavanında koltuklarında denedim. Gerçekten çok şaşırdım hiç uğraşmadan canımı sıkan lekelerden kurtuldum. Teşşekürler sayfixx ekibi..

Yeliz Erkmen

Koltuklarımda oluşan lekeleri çıkartmak için bir çok ürün kullandım ancak hala lekeler duruyordu. Sayfixi püskürtüp biraz bekledikten sonra lekeyi silip attım sonuç gerçekten harika lekelerden birşey kalmadı.

Emine Demirci

İyi ve kaliteli bir ürün, halımın üzerine dökülen yemek lekesi için kullandım. Gerçekten çok menmun kaldım. herkese öneririm.