Sık Sorulan Sorular

SAYFİXX ULTRA CLEANER FİYATI NEDEN ÇOĞU RAF ÜRÜNÜNDEN DAHA YÜKSEK?

SayFixx Ultra Cleaner Profesyonel Leke Uzmanı ürünümüz ucuz raf ürünlerinden içeriğindeki organik bileşenler, kostik veya alkol gibi ucuz ama tehlikeli maddeler barındırmadığı gibi konsantre yapıda olup çoğu yüzeyde sulandırılarak kullanılan çok daha ekonomik, güvenli ve etkili bir üründür. İçeriğimiz üretildiği gibi satışa sunulmakta olup, sonradan seyreltme yapılmamaktadır. Kullanım alanına göre siz değerli müşterilerimiz istediğiniz oranlarda amaca yönelik olarak sulandırıp kullanabileceksiniz.

SayFixx Ultra Cleaner' a Ait Ürün Güvenlik Bilgi Formu Var mıdır?

Evet SayFixx Ultra Cleaner’ ın MSDS Raporu Vardır.

(Material Safety Data Sheet: Ürün Güvenlik Bilgi Formu
EU Avrupa Formatı Standardı.

* Maddenin tanımlanması / Sorumlu firma bilgileri
* İçerik maddeleri hakkında bilgiler
* Tehlikelerin tanımı
* İlk yardım önlemleri
* Yangınla mücadele önlemleri
* Kaza halinde çevrede alınacak önlemler
* Depolama ve kullanımla ilgili bilgiler
* Fiziksel ve kimyasal özellikler
* Stabilite
* Toksikolojik bilgiler
* Ekolojik bilgiler
* Atıkların nasıl bertaraf edileceği
* Taşıma bilgileri
* Yasal bilgiler
* Diğer bilgiler

Güvenli Kullanımı İçin Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

* Her şeyden önce uyarıları göz önünde bulundurunuz.

* Ürün ile direk temas etmekten kaçınınız. Uygulama esnasında doğrudan solumamanızı, eldiven ve koruyucu gözlük kullanmanızı tavsiye ederiz.

* Ürünleri orjinal ambalajında ve kapakları kapalı olarak muhafaza ediniz.

* Yiyecek, içecek ve gıda maddelerinden uzak tutunuz.

* Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

SAYFİXX ULTRA CLEANER İÇERİĞİNDE KOSTİK VEYA ALKOL TÜREVLERİ VAR MI?

SayFixx Ultra Cleaner Profesyonel Leke Uzmanı ürünümüzün içerisinde NAOH (Kostik), Alkol veya Alkol türevli uçucu maddeler bulunmamaktadır. Ürünümüzün formülünde suda çözünme kabiliyeti yüksek yaşam alanlarına zararı çok çok aza indirgenmiş güvenli bileşenler mevcuttur.

Cilde Zararı Var mı?

SayFixx Ultra Cleaner Profesyonel Temizlik Ürünü doğa dostudur. Cilde veya göze temas ettiğinde bol su ile yıkamanızı tavsiye ediyoruz.

SAYFİXX ULTRA CLEANER KONSANTRE MİDİR?

SayFixx Ultra Cleaner Konsantre formülü ile seramik, cam, mobilya, deri, vinil, plastik, akrilik, ahşap, boyalı yüzeyler ve tüm sert zeminlerde 1:4 oranında sulandırılarak kullanılabilir. Diğer leke çıkaran ürünlere nazaran çok daha ekonomik, etkili, organik formülü ile bütün lekeleri çok kısa bir sürede parçalayıp çözer.

SAYFİXX ULTRA CLEANER PAS LEKELERİNİ ÇIKARIYOR MU?

SayFixx Ultra Cleaner etkili formülü sayesinde pas akıntısı ve lekelerinin kapladığı yüzeylerde çok etkilidir. Tüm pas lekelerini çıkarmakta üstüne yoktur. Seramik, cam, ahşap, pvc, krom, kromaj ve nikelaj yüzeylerde pas lekelerini mikrofiber bez, tel veya fırça yardımıyla çıkarabilirsiniz.

Ancak, SayFixx Ultra Cleaner PAS SÖKÜCÜ olarak kullanılmamaktadır. Yani paslanmış demir yüzeylerin pasını tamamen sökmez. Pas lekelerinin sirayet ettiği yüzeylerde çok etkilidir.

SAYFİXX ULTRA CLEANER HANGİ LEKELERİ ÇIKARMAZ, KUMAŞLARI SOLDURUR MU?

SayFixx Ultra Cleaner molekül yapısı farklı bazı mürekkep lekelerini bulaşma oranı, zamanı, bulaştığı yüzeyin lif yapısı ve daha önce başka bir madde ile temas edip etmemesine bağlı olarak ürünümüzün çıkaramadığı mürekkep türleri vardır. SayFixx Ultra Cleaner kumaş yüzeylerde bir çok lekeye karşı çok etkilidir. Kumaş yüzeylere zarar vermez, renklerine olumsuz etkisi yoktur. Formülümüz konsantre yapıda olduğu için kumaş yüzeylerde 1:1 oranında su ile zenginleştirerek kullanmanızı tavsiye ediyoruz.