SayFixx Ultra Cleaner

Üç Yılı Aşkın Ar-Ge Çalışmasının ürünü SayFixx Ultra Cleaner

Bir SAYDES markası olan SayFixx Ultra Cleaner Profesyonel Temizlik Ürünümüzü SAYDES ailesi olarak tüketici ile buluşturuyoruz.

SayFixx Ekibi olarak sizin ihtiyaçlarınıza özen ve duyarlılık göstererek her zaman en yüksek kontrol şartlarında üretim yapmaktayız. SayFixx Ultra Cleaner markasını sizlerle buluşturma ve geliştirme aşamalarında önemsediğimiz en önemli konu; insan ve çevre sağlığına zarar vermeyen ürünler üretmektir

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sizlerin ihtiyaçlarına cevap verecek en etkili, en güvenilir ve en kaliteli ürünleri sunabilmektir.

Vizyonumuz

SayFixx Ekibi olarak, doğa dostu ve profesyonel temizlik ürünü olan SayFixx Ultra Cleaner’ ı Yüksek Kalite – En İyi Fiyat / En Yüksek Perfomans politikası ile tüketicilere sunarak, kolay ulaşılabilir olmasını sağlamaktır.

Ekibimiz

SayFixx Ultra Cleaner birbirine bağlı ve koordineli çalışan bir ekibin oluşturduğu Profesyonel Temizlik üründür.

Değerlerimiz

  • Girişimcilik : SAYDES ailesi olarak cesur adımlar atmadan önce, inisiyatif kullanmadan yenilikçi organizasyonlardan ziyade bireylere öncelik verilmiştir. Girişimci ruh her zaman teşvik edilir ve somutlaştırılır. Bugün her şeyden önce ekibin arkasındaki itici güç her bireyin ve yeteneklerinin önemine olan inançtır.
  • İnovasyon: İnovasyon kuruluş değerlerimizden en önemlisidir. Yenilenme önceliklidir çünkü güncellik sürekli yüksek performans seviyesi gerektiren sonsuz bir arayıştır. Bilginin sınırlarını zorlamak, gerçekten farklı ve şaşırtıcı olan ürünler ortaya koymanın yeni yollarını keşfetmek demektir. Her zaman bir adım önde olabilmek için inovasyon şarttır.
  • Açık Fikirlilik: 2010 yılından bugüne SAYDES ile başladığımız yolumuzda, bize rehberlik eden bir başka değer açık fikirliliktir. Tüketicileri dinlemek, kültürlerini ve beklentilerini anlamak, başkalarına açık olmak ve onların farklılıklarından fayda sağlamak mutlak önceliğimizdir. İşimizden ve görevimizden ayrı düşünülemez.
  • Mükemmeliyetçilik: Bu üç değerden ayrılmaz bir şekilde dördüncü değerimiz olan mükemmelliği hep arıyor olacağız. İşimizin her alanında mükemmeli arayan ve sizlere ulaştıran ilkemizi yanımızda taşıyor olacağız . SayFixx Ekibi olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek ve kendimizi aşmak için bu arzuyu paylaşıyoruz.

SayFixx Ultra Cleaner’ ın Öyküsü

SayFixx Ultra Cleaner’ ın hikayesine yolculuk ediyoruz…

Bizim için önemli olan SayFixx Ultra Cleaner Profesyonel Organik Temizlik ürününün arkasında bir hikayesinin var olmasıdır. Canlı yaşamı devam ettikçe hem hijyen, hem çevre koşullarının dengeli olarak korunmasının önemi vazgeçilmezdir. Doğa dostu SayFixx Ultra Cleaner bu dengeyi korumak için özenle geliştirilmiştir. Onun en etkili yanı olan birçok yüzeydeki kirlerle mükemmel organik formülü sayesinde kolayca baş edebiliyor olması Ar-Ge çalışmasının bir sonucudur. SayFixx Ultra Cleaner ürününü kullandığınızda efor sarf etmeden, zorlanmadan ve yüzeylere zarar vermeden her türlü kir ve lekenin üstesinden kolayca geldiğini göreceksiniz. Ağır Kir ve Lekeler Hayatınızdan Çıkacaktır.

SayFixx Ultra Cleaner Bayilik Başvuruları Kabul Edilmeye Başlanmıştır.

SayFixx Ultra Cleaner insan hayatındaki zaman tasarrufuna ve hijyenin önemine katkı sağlarken, doğa dostu formülü ile sürdürülebilir ürünleri geliştirme zorunluluğunu ön planda tutan bir formül içerir. Sizin için özenle hazırladığımız SayFixx Ultra Cleaner ağır kir ve lekelere karşı en iyi yardımcınız olacaktır.

SayFixx Ultra Cleaner ürününün geliştirilmesi ve satışa hazırlanması süreci son derece titizlikle, gerekli testler sonrası kontrol edilerek gelişmiştir. Amacımız insan ve çevre sağlığını göz ardı etmeden inatçı kir ve lekeler ile başa çıkabilmekti. SayFixx Ultra Cleaner Profesyonel Temizlik Ürünümüzün bunu başarmış olması, SayFixx Ekibi için büyük bir mutluluk ve gurur kaynağı olmuştur.

Hikayemizin sonunda bir diğer amacımız ise sizlerin değerli zamanlarınızdan tasarruf sağlayarak kaliteli ve doğal olanı uygun fiyatlarla sunabilmekti. Diğerlerine göre son derece kaliteli ve etkin bir ürün olduğunu kullanım esnasında yaşayacak ve çok daha iyi hissedecek olan siz değerli tüketicilerimiz, uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz ve vazgeçemeyeceğiniz bir ürün olan Sayfix Ultra Cleaner zincir mağaza raflarında yerini alarak kolayca sizlere ulaşacaktır.

Neden SayFixx’ i Denemeliyim?

Sıradışı temizlik ürünümüz SayFixx’ i denemeniz için birçok iyi ve gerekli sebep olmasına karşın, ürünümüzün insan ve çevre sağlığını önemseyen bütüncül bir tutum ile tasarlanmış olması, tüm yaşam alanlarınızda güvenle kullanarak zorlu kir ve lekeleri kolayca çözerek değerli zamanınızdan tasarruf etmenizi sağlar.